image image image image image

Konstrukcje stalowe

Wykonujemy i montujemy konstrukcje stalowe wraz zabezpieczeniem antykorozyjnym i przeciw pożarowym.

 

Rodzaje wykonywanych obiektów :

  • Hale przemysłowe,
  • Hale magazynowe,
  • Kładki i estakady,
  • Obiekty inżynierskie,
  • Elementy drobne - balustrady, drabiny, schody, pomosty, ogrodzenia,
  • Elementy ze stali nierdzewnej  - silosy, balustrady,

Wykonanie i montaż konstrukcji stalowych to jeden z podstawowych zakresów naszej działalności.
Konstrukcje stalowe to bardzo wygodne oraz nowoczesne rozwiązanie przemysłowe. Spełnia ono jednak bardzo zasadnicze funkcje. Takie konstrukcje i hale są o wiele tańsze niż tradycyjne budynki, a ponadto są dużo bardziej ekonomiczne w eksploatacji i proste w przeróżnych ewentualnych rekonstrukcjach. Dodatkowo nadają się one do bardzo szybkiego demontażu. Konstrukcje stalowe są z dnia na dzień coraz częściej wykorzystywane w wielu dziedzinach.
Nasze inżynierskie wykształcenie poparte wieloletnim doświadczeniem przy wznoszeniu obiektów zróżnicowanych pod względem skomplikowania i gabarytów pozwala nam na optymalne dobranie elementów konstrukcji odpowiadających specyfice danej inwestycji i indywidualnym potrzebom Inwestora, zachowując przy tym wszelkie standardy bezpieczeństwa.
Nasi projektanci wyspecjalizowani w tej dziedzinie są wstanie szybko wykonać od podstaw nowy projekt konstrukcji lub
sprawdzić i zoptymalizować istniejący pod kątem ekonomicznego wykorzystania stali przy zachowaniu podstawowych założeń projektowych.

Nasza wytwórnia posiada Świadectwo Kwalifikacji na wykonanie konstrukcji stalowych. Posiadamy własną komorę do śrutowania oraz lakiernię i nowoczesne zaplecze sprzętowe pozwalające na realizację najbardziej wymagających zleceń.

Współpracujem z zaufanymi podwykonawcami i dostawcami.
Nasi ludzie nadzorują i koordynują cały przebieg realizacji, czuwając nad sprawnym i terminowym postępem prac nie kolidujący z wykonawcami innych zakresów .

Nasza działalość obejmuje teren całego kraju i nie tylko.
Rzetelność, dynamika, terminowość, a także elastyczne i nowoczesne podejście do potrzeb Klienta, to główne atuty naszej firmy.

Projekt i realizacja: Drużyna A